Międzyzdroje

ul. Ustronie Leśne

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
977 777 PLN
Cena za m2
2 444 PLN
Powierzchnia
400 m2
Dostępne od
2024-02-20

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja w Międzyzdrojach. Budynek o powierzchni 400 m2 w stanie surowym zamkniętym z przeznaczeniem na pensjonat lub apartamenty.

Składa się z 4 kondygnacji , na których można stworzyć apartamenty o dowolnej aranżacji lub pensjonat. Każda kondygnacja posiada balkon. Z najwyższego piętra rozciąga się wyjątkowy widok na morze. W podziemiu duża powierzchnia, w której można zbudować np. SPA z sauną i siłownią. Budynek położony w wyjątkowo spokojnej i klimatycznej części Międzyzdrojów, a jednocześnie blisko morza 15 min. spacerem.

Międzyzdroje to jedna z bardziej popularnych miejscowości nad morzem o wyjątkowych plażach, mikroklimacie. Miejscowość jest całoroczna, co sprawia że jest to świetne miejsce do inwestycji.
Zapraszam serdecznie na prezentację tej nieruchomości o wyjątkowym potencjale .

Mapa

Kontakt

Jowita Kołodziej

Jowita Kołodziej

Telefon:
504800871
E-mail:
jowita@markethouse.pl
Numer licencji:
22746

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market House dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Market House z siedzibą przy Przecław 109/1, 72-005 Przecław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres urszula@markethouse.pl… czytaj więcej