Stargard

Przedmieście Szczecińskie

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
3 499 000 PLN
Cena za m2
2 980,41 PLN
Powierzchnia
1 174 m2
Powierzchnia działki
1 874 m2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1992
Przeznaczenie (obiekt)
Biurowe
Dostępne od
2024-03-14
Numer oferty
MRH20575

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna w centrum Stargardu Szczecińskiego, doskonale położona zaledwie kilkaset metrów od Starówki czyli od serca Stargardu, a jednocześnie w pobliżu gdzie krzyżują się główne ciągi dróg krajowych, co czyni nieruchomość szczególnie atrakcyjną. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się uroczy skwer zieleni.

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość komercyjna w skład w której wchodzi:
- budynek główny o powierzchni  1174 m2 o trzech kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej , wykonany w technologii tradycyjnej w latach 70- tych ubiegłego stulecia ( czyli wybitnie solidna robota)
-budynek dodatkowy  o powierzchni 218,20 m2 jednokondygnacyjny wybudowany w 1993 roku w technologii tradycyjnej
-budynek o powierzchni 41,70 m2 jednokondygnacyjny wybudowany w 1993 roku wykonany w technologii tradycyjnej
-budynek o powierzchni 11,30 m2 
Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o powierzchni 1874 m2, z czego powierzchnia zabudowy to 40 %, reszta zaś stanowią w dużej części parkingi wyłożone kostką brukową oraz na części działki zagospodarowana jest zieleń  z trawą i pojedynczymi nasadzeniami..

Nieruchomość posiada pełną infrastrukturę techniczną ( media), a mianowicie:
-sieć energetyczna
-sieć wodociągowa
-sieć kanalizacyjna
-sieć gazowa
-sieć telefoniczna

W budynku głównym znajduje się winda przeznaczona do ciężarów do 1000 kg

Nieruchomość stwarza wiele możliwości dla potencjalnego inwestora, można tam prowadzić działalność biurową,usługową,produkcyjną,handlową lub przerobić na apartamenty typu loft.
Oto tylko niektóre z pomysłów: klinika medyczna, ośrodek rehabilitacji, dom spokojnej starości, przedszkole,szkoła, apartamenty typu loft.

Zapraszam serdecznie na prezentację!

Kontakt

Jowita Kołodziej

Jowita Kołodziej

Telefon:
504800871
E-mail:
jowita@markethouse.pl
Numer licencji:
22746

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market House dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Market House z siedzibą przy Przecław 109/1, 72-005 Przecław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres urszula@markethouse.pl… czytaj więcej